Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

674 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Santon deshiron te rikthehet ne Premier tek Crystal Palace!

Santon deshiron te rikthehet ne Premier tek Crystal Palace!
  • On 23/05/2016, 10:43

Pasi nuk mundi te futej ne projektin e trjanerit zikalter Roberto Mancini, Davide Santon deshiron te rikthehet ne Premier, kampionat ne te cilin me fanellen e Newcastle kaloj disa vite, perpara se te rikthehej perseri ne Appiano ne janarin e 2015. Mbrojtesi italian, eshte e sigurt qe do te largohet dhe deshira personale e tij eshte te punoje perseri me Alan Pardew, keshtu shpreson ne nje oferte nga Crystal Palace.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.