Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 22, 2020

Scroll to top

Top

2,046 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Wanda per Icardin: po presim Interin. Nderkohe per Perisic sulm nga…” (23 Janar 2019)

SHTYPI I DITES –  “Wanda per Icardin: po presim Interin. Nderkohe per Perisic sulm nga…” (23 Janar 2019)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 23 janar 2019, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

Wanda per Icardin: “Pres Interin”. Nderkohe Atletico Madrid dhe United ne sulm per per Perisic.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Interi fluturon tek Modric.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

Nuk ka ndonje titull specifik per Interin.

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.