Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 23, 2019

Scroll to top

Top

328 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Icardi, Europa tani therret. Nderkohe Marotta…” (23 Tetor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Icardi, Europa tani therret. Nderkohe Marotta…” (23 Tetor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 23 Tetor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Icardi, Europa therret. Nga super derbi tek Barcelona. Kapiteni i Interit neser ne Camp Nou per nje prove te madhe. Ja krahasimi yne me 10 sulmuesit me te forte ne bote.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Marotta afrohet me Interin.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Icardissimo: tani hakmarrje ndaj Barces. Interi nga derbi tek Champions.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.