Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,653 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES: “Inter ne terr, por Suning ka besim tek Spalletti. Icardi dhe Perisic…”

SHTYPI I DITES: “Inter ne terr, por Suning ka besim tek Spalletti. Icardi dhe Perisic…”
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes jane hapur me keto tituj per Interin.

E perditshmja Corriere dello Sport, ne faqen e pare i ka kushtuar nje titull Interit dhe shkruan: “Interi ne terr, por kinezet nuk e kane humbur besimin tek Spalletti. Kontestim i tifozeve nderkohe, por klubi vazhdon te besoje tek tranjeri i saj.”

Nderkohe, e famshmja Gazzetta dello Sport shkruan per te demtuarit: “Icardi dhe Perisic, nga klubi filtron optimizem per dy lojtaret e demtuar qe i kane munguar Interit. Miranda pritet te rikthehet ne Derby.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.