Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

506 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Asamoah i tunduar nga Interi. Nderkohe Gagliardini…” (16 Mars 2018)

SHTYPI I DITES – “Asamoah i tunduar nga Interi. Nderkohe Gagliardini…” (16 Mars 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 16 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne faqe te pare te saj: “Asamoah ne skadence kontrate: Interi po e tenton. Nderkohe koment nga Sebastiano Vierinazza: “Duhet VAR edhe ne Europe.”

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport nuk ka ndonje titull specifik per Interin ne faqen e saj te pare.

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport ka intervistuar Roberto Gagliardinin dhe shkruan ne faqen e saj te pare: “Gagliardini: Inter, ne do te bejme historine. Ketu nuk mungon asgje per te fituar. Do te rikthejme skudeton ne Milano”.

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.