Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 31, 2020

Scroll to top

Top

459 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter, nje goditje ne merkato por edhe nje frenim…” (11 Gusht 2018)

SHTYPI I DITES – “Inter, nje goditje ne merkato por edhe nje frenim…” (11 Gusht 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 11 Gusht 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Inter, nje goditje dhe nje frenim. OKEITA, por Modric venitet. Marreveshje me Keitan nderkohe Perez bllokon Modric.”

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Modric falenderon Interin por rinovon me Realin dhe endrra Inter venitet. Luka mbetet i pashitshem nga Reali. Do te fitoje aq sa Ramos, 11 milione euro ne sezon. Nderkohe cfare testi nga Interi sot ndaj Atleticos.”

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Inter, Modric frenon por po vjen Keita.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.