Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

373 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter, nuk te ben keq kjo humbje. Zikalterit tani…” (25 Tetor 2018)

SHTYPI I DITES –  “Inter, nuk te ben keq kjo humbje. Zikalterit tani…” (25 Tetor 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 25 Tetor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Inter, nuk te ben keq. Nje humbje dhe barazim i madh. Italianet ne Champions. Vendos nje ish si Rafinha dhe Jordi Alba, 2-0 e Barces por 2-2 i PSV dhe Tottenham vlen ar.

Prima Pagina

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport, hapet keshtu ne faqen e saj te pare:

“Inter, faleminderit PSV. Spalletti bie ne Barcelone 2-0, por mbetet i dyti sepse Tottenham eshte ndalur ne Hollande.”.

Prima Pagina

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport hapet keshtu diten e sotme:

“Rafinha pa meshire si ish dhe Barca nuk fal. Interi bie 2-0, por mbetet ne gare.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.