Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

887 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Botta dhe Schelotto nje hap larg Chievos: Ja formula! Lamtumire Biabiany?

Botta dhe Schelotto nje hap larg Chievos: Ja formula! Lamtumire Biabiany?
Inter Club Staff

Ruben Botta dhe Ezequiel Schelotto jane nje hap larg Chievo Verones, ekip i cili do i mare te dy nga huazim nga Interi.

Kete gje shkruan Sky Sport per dy lojtaret zikalter. Dy argjentinasit, te cilet i kerkoi edhe Parma, mund te shkojne tek skuadra e Corinit qe ne fillim te javes qe vjen.

Ky kalim i lojtareve tek Chievo mund te tregoje edhe se operacioni per Biabiany eshte ndaluar nga Interi dhe Parma: Zikalterit ne fakt e deshironin lojtarin dhe donin te jepnin ne kembim nje nga dy lojtaret (ndoshta edhe te dy) per te ulur shumen qe duhej paguar per lojtarin francez.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.