Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 19, 2019

Scroll to top

Top

1,784 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter deshiron Cercin, por raportet me Atleticon nuk jane shume te mira sepse…

Sky – Inter deshiron Cercin, por raportet me Atleticon nuk jane shume te mira sepse…
Inter Club Staff

Tek SkySport24 kane folur pak me pare per merkaton dhe natyrisht nuk kane munguar komentet per merkaton e Interit.

Eshte shpjeguar per te disaten here se Mancini deshiron me ngulm nje sulmues krahu. Emri me i perfolur eshte ai i Alessio Cercit, por “raportet me Atletico Madridin ne kete momen nuk jane aspak te mira dhe per Interin qe te arrije tek lojtari duket si nje mision shume i veshtire…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.