Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,457 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Inter vezhgon dy lojtar te Borussia Dortmund ne Juventus Stadium!

SKY – Inter vezhgon dy lojtar te Borussia Dortmund ne Juventus Stadium!
Bujar Berishaj

Mbreme, ne Juventus Stadium, per te shikuar ndeshjen mes Juventus dhe Borussia Dortmund ka qene edhe Massimiliano Mirabelli, kreu i vezhguesve zikalter qe punon ne merkato me nje kontakt te ngushte me drejtorin sportiv Piero Ausilio.

Sipas asaj qe ka raportuar per SkySport, eksperi Di Marzio, dirigjenti zikalter ka shikuar ndeshjen per te vezhguar nga afer ne vecanti dy lojtar: Nuri Sahin, mesfushor tashme i lidhur me Interin ne te kaluaren dhe edhe mbrojtesine krahut te majte gjerman, Marcel Schmelzer, i klasit 1988.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.