Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

595 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Nainggolan, sulm deciziv i Interit ne keto momente: ja detajet! Nderkohe per Dembele…

Sky – Nainggolan, sulm deciziv i Interit ne keto momente: ja detajet! Nderkohe per Dembele…
Inter Club Staff

Te reja te rendesishme vijne ne kete moment nga SkySport24 per merkaton e Interit. 

Sipas medias satelitare italiane, Roma ne kete moment ka ne dore Javier Pastore, zevendesuesin – te pakten numerik – te Radja Nainggolan.”

“Ne kete sens, ne keto ore mund te kete nje sulm deciziv te Interit per te sjelle belgun ne Milano perpara se te mbyllet marreveshja e Pastores tek Roma.”

“Me pak fjale, ne te njejten kohe, nuk mund te perjashtohet dot qe Ninja te vishet zikalter edhe perpara fundit e qershorit.”

“Eshte nje hap shume i rendesishem shitja e Nainggolan tek Interi per Romen, sepse per klubet eshte e nevojshme te gjejne nje marreveshje sa me shpejt.”

“Sipas asaj qe thote Gianluca Di Marzio ne blogun e tij, zikalterit po propozojne ne keto ore 20 milione euro cash dhe dy lojtare te rinj ne marreveshje ku njeri eshte Zaniolo dhe njeri ndoshta eshte Pinamonti.”

“Brenda dites se neserme palet do te vendosin lojtaret qe do te futen ne kete marreveshje qe duket se do te mbyllet edhe perpara 30 qershorit.”

Nderkohe Interi po punon ende mbi Mousa Dembele. Konkurenca mbetet e forte, por eshte klubi zikalter ai me i interesuari ne kete moment dhe kjo gje mund te sjelle qe lojtari te vendose per tu transferuar perfundimisht ne Milano.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.