Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

84 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Ranocchia, Juve eshte shume mbrapa. Dhe me Mazzarrin…

SKY – Ranocchia, Juve eshte shume mbrapa. Dhe me Mazzarrin…
Xhorxh Gellci

Giovanni Guardala, gazetar i Sky Sport ne ndjekje te Juventus ka folur per Andrea Ranocchian, i cili jepet nga disa organe shtypi si objektiv i mundshem i Juventusit, duke shprehur shume dyshim se eshte nje operacion i mundshem “Ranocchia eshte nje lojtar qe Conte e njeh mire, por vleresimi qe i ben Interi eshte shume i larte. Nderkohe pritet te njihet mendimi i Mazzarrit qe do te vendose nese do te bazohet apo jo tek mbrojtesi. Per momentin situata ne lidhje me nje transferim eshte shume e pazhvilluar. Nje emer me i mundshem per Juventus do te ishte ai i Ogbonna, qe largohet nga Torino per 10 milion dhe me te cilin do te kishte nje tratative me futjen e disa lojtareve te rinj”

Marre nga: fcinternews.it

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.