Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

781 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Taider, neser do te jete kontakti deciziv. Marreveshja…

Sky – Taider, neser do te jete kontakti deciziv. Marreveshja…
Inter Club Staff

Kontakti deciziv do te behet te henen. Kete gje siguron Alessandro Sugoni i Sky ne lidhje direkte, ku flet per tratativen qe do te coje Taider tek Interi.

Bolonja po mbahet fort, dhe nuk deshiron qe te ule kerkesat per franko-algjerianin, por ne fund nje marreveshje do te gjehet sepse “perpara ofertave te zikalterve, nuk mund te thone dot jo sepse Bolgona ka nevoje edhe per para”, shpjegon Sugoni per Sky Sport 24.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.