Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,031 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Taider, vjen kerkesa e pare e Bolognas pas ofertes se Interit

SKY – Taider, vjen kerkesa e pare e Bolognas pas ofertes se Interit
Adonis Rexha

Me ne fund arrijne kontaktet e para konkrete per Saphir Taider.
Inter ka ofruar nje shume prej 6-7 milione dhe huazimin e Mbaye dhe Duncan.
Drejtuesit e Bolognes i jane pergjigjur ofertes se Interit, duke kerkuar po ate shume te parave , gjysmen e dyte te kartonit te Rene Khrin qe eshte ne bashkpronesi dhe huazimi i njerit prej Duncan ose Mbaye te cilet vijne nga akademia e Interit.
Do te jete Stefano Pioli, ai i cili do te zgjedhe njerin nga keta dy te rinje qe mund ti hyje ne pune gjate sezonit.
Ne kete menyre parashihen se paku shtate dite per tu zgjidhur marrveshja per mesfushorin Taider raporton SkySport24.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.