Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 27, 2020

Scroll to top

Top

912 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Steve Nash gjate stervitjes me zikalterit

VIDEO – Steve Nash gjate stervitjes me zikalterit
Xhorxh Gellci

Nga kanali zyrtar i NBA, vjen videoja e stervitjes te Steve Nash, yllit te Los Angeles Lakers, se bashku me lojtaret e Interit. Nga pershendetja me Team Manager, Ivan Ramiro Cordoba, tek vrapi ne fushe dhe perqafimet me kampionet zikalter. “Nje dite e mrekullueshme, per mua ka qene mundesia me e bukur ne bote. Te zbres ne fushe me Interin dhe te stervitem me keta kampione ka qene nje enderr e bere realitet” – ka komentuar basketbollisti kanadez.

Me poshte keni videon me momentet e stervitjes te zikalterve me Steve Nash:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.