Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

acerbi

Ital-Inter: ja te gjithe emrat e mundshem. Verrati nuk eshte i pamundur…

16/12/2016, 12:24 |

Revolucion Italian. Sipas Tuttosport, Suning ka gjetur pergjigjen e pyetjes se perse Interi nuk ka qene keto vite nje skuader fituese: mungon nje perberje italiane ne skuader, gje qe skuadrat e tjera e kane. 

Shembujt per … Read More

Inter-Sassuolo, takim per Ranocchian. Tjeter ‘jo’ per Berardin. Duncan e Acerbi…

22/06/2016, 18:52 |

Eshte i nxehte aksi i merkatos Inter-Sassuolo.

Te shumte emrat, te shumta tratativat gati per t’u bere te gjalla. Dite e rendesishme ajo e sotmja, me takimin e dy drejtorve sportiv Ausilio dhe Angelozzi. Sassuolo ka … Read More

Carnevali (ad i Sassuolos): “Po eshte e vertete, Inter ka kerkuar Vrsaljkon! Berardi, Acerbi e Duncan…”

14/06/2016, 19:12 |

Ne oret e fundit aksi i merkatos mes Interit dhe Sassuolos duket qe eshte bere akoma me i nxehte, sa qe lista e emrave qe dy klubet po negociojne eshte zgjatur akoma.

Ne vecanti, ne shenjestren e klubit zikalter, … Read More