Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Andrea

Ranocchia: “Cfarë mëkati, por kemi edhe 90 minuta”.

12/03/2015, 21:05 |

“Mëkat, kemi shënuar një gol dhe në ndeshjen e kthimit duhet ta bëjmë të peshojë: kemi akoma 90 minuta kohë për t’u kualifikuar”. Kështu kapiteni i Interit Andrea Ranocchia e përfundoi deklaratën e tij për Mediaset Premium menjëherë … Read More

Ranocchia:”Unë në dyshime? Gjithmonë kështu! Unë dua të qëndroj këtu!”

20/07/2013, 21:42 |

Një intervistë e shkurtë e Andrea Ranocchias per Sky Sports. Qendërmbrojtësi i Interit zbulon ndjenjat e tij rreth thashethemeve të merkatos dhe si është duke e trajtuar këtë periudhë: “Çdo vit ka filluar me dyshimet se do të … Read More