Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

About Rinor Sopaj

Rinor Sopaj

Rinor Sopaj

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Rinor Sopaj

Inter-Torino, formacionet e mundshme

26/08/2018, 10:31 |

Inter-Torino: që të dyja skuadrat në kërkim të pikëve të para. Pas humbjeve kunder Sassuolos dhe Romës, zikaltërit dhe torinezët duan t’i marrin pikët e para për këtë sezon.

INTER: Ndërrohen anësorët, Martinez-Icardi drejt konfirmimit

Do jetë ndeshja e parë … Read More

Rishikim Sassuolo-Inter – Skriniar nuk rrezikon, balotazh Dalbert-Perisic

19/08/2018, 9:06 |

Fillon kampionati italian dhe Interi gjendet përballë një kundërshtari i cili i ka marrë më shumë se të gjithë të tjerët në sezonin e kaluar. Kundër Sassuolos, zikaltërit kanë humbur të dyja ndeshjet e kampionatit 2017-2018: mjafton kjo e dhënë … Read More

Rishikim Inter-Sassuolo – Ranocchia dhe Borja Valero drejt konfirmimit

12/05/2018, 13:44 |

Do jetë si një gjysmëfinale. Shumë njerëz tashmë po mendojnë për ndeshjen në Olimpiko të javës ardhshme, mirëpo gjithçka do shkonte huq në qoftë se Interi nuk fiton sonte kundër Sassuolos. Në njërën anë ëndrrat për një goleadë (me një … Read More

Spalletti: “Interi është rritur, sot vetëm duartrokitje. Icardi largohet ne fund sezoni? Varet nga kush…”

06/05/2018, 15:15 |

Luciano Spalletti, trajneri i Interit, ka folur për mikrofonët e Premium Sportit pas ndeshjes kundër Udineses.

Ja fjalet e tij:

“Skuadra ka bërë mirë, është stërvitur mirë dhe ka hyrë mirë në fushë. Ka marrë shpejt nën kontroll ndeshjen dhe … Read More

Rishikim Inter-Juve – Vecino dhe Candreva në pritje. D’Ambrosio përballë Mandzukicit?

28/04/2018, 11:50 |

Derbi i Italisë s’mund të bëhet më shumë Derbi i Italisë sesa sonte. Një Meazza e stërmbushur (sold-out plus rekord në përfitime) do jetë skenari ideal për një betejë e cila i ka përbërësit më të mirë për të na … Read More

Rishikim Chievo-Inter – Valero në vend të Gaglias, Candreva kërkon golin e parë

22/04/2018, 10:57 |

Roma po arratiset, Interi e Lazio do provojnë që të mos e humbasin hapin. Lufta e këtyre tri skuadrave pritet të vazhdojë deri në fund të kampionatit, deri në përballjen direkte në Olimpiko në mes të Lazios dhe Interit. Dhëmbë … Read More

Spalletti: “Gagliardini do na mungojë. Karamoh gaboi, nuk duhet t’ja lejoje vetes qe…”

17/04/2018, 23:41 |

Pas tre xhirove shterpësi, Interi rigjen fitoren.

Skuadra zikaltër fiton me rezultat 4-0 kundër Cagliarit pas golave të shënuar nga Cancelo, Icardi, Brozovic e Perisic dhe momentalisht është në vendin e tretë në klasifikim, në pritje të ndeshjeve të nesërme … Read More

Skriniar për Sky: “Liga e Kampionëve? Gjithçka varet nga ne…”

17/04/2018, 23:00 |

Shpejt pas vërshëllimes së fundit nga Pasqua, Milan Skriniar ka komentuar paraqitjen e Interit pas fitores së bukur kundër Cagliarit me rezultat 4-0:

“Kemi hyrë në fushë me një egërsi, kemi folur edhe para ndeshjes. Sipas meje kemi bërë një … Read More

Maicon: “Kur e fiton tripletën në një shoqëri të madhe si Interi, mbetesh në histori. Mourinho…”

13/04/2018, 19:50 |

Në episodin e ri të “I signori del calcio” Sky Sport, protagonist ishte Maicon. Kolosi flet për vitin 2010, viti i Tripletës ku braziliani ishte njëri prej protagonistëve të padiskutueshëm: “Për mua sigurisht se momenti më i rëndësishëm i … Read More

Montolivo: “Sa me fat qe kemi qene sot. Rralle here shikon Icardin te gaboje ne ate…”

04/04/2018, 22:01 |

Ricardo Montolivo ka folur për mikrofonët e Premium Sport pas ndeshjes Milan-Inter.

Edhe ai, si tranjeri i tij Gennaro Gattuso e ka pranuar se Milani sot me ate pike te mare ka qene me shume fat.

Ja fjalet e lojtarit … Read More

Spalletti: “Jemi një skuadër e vërtetë. Fotoja e Interit? Brozovic”

04/04/2018, 21:43 |

Nuk erdhi fitorja, por Luciano Spalleti del nga fusha edhe një herë pasi ka parë një Inter të shkëlqyer, që i mungoi vetëm pak për të marrë më të mirën nga Milani ne derbi dhe që, gjithsesi, shkon në shtëpi … Read More

Nga Anglia – Tottenham dhe Chelsea pas Asamoah: mirëpo zikaltërit…

02/04/2018, 11:19 |

Edhe pse në përparësi të dukshme, Interi duhet të ketë kujdes nga skuadrat e Premier League të cilat po shprehin interesim për Kwadwo Asamoah. Sipas raportimeve të fundit nga The Sun, pas anësorit të Juventusit janë vënë edhe Tottenhami, i … Read More

Joao Mario: “Shikoj të ardhmen, me Interin ka përfunduar. Tashmë është e kaluara”

02/04/2018, 11:03 |

Në fund të ndeshjes së fituar nga West Hami ndaj Southamptonit, Joao Mario, autori i golit të epërsisë prej 1-0, ka folur për faqen zyrtare të klubit duke shprehur kënaqësinë e tij në aventurën që po e kalon në Premier … Read More

TMW – Verdi, Bologna gati për ta vënë në ankand: Interi në radhë, mund të kthehet Napoli

02/04/2018, 10:49 |

Zgjodhi të qëndrojë te Bologna në janar, por tani duket se lamtumira mund të ndodhë gjatë verës. Sipas raportimeve nga TMW, Bologna po bën gati ankandin për Simone Verdin. Shumë pretendentë për italianin, ndër të cilët edhe Interi, Sevilla, Leicesteri … Read More