Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

baresi

#110Inter – Beppe Baresi, në fushë nuk ka vëllezër

07/02/2018, 17:39 |

Imagjinoni dy vëllezër, pak më shumë se njëzet vjeç. Gjatë javës flenë nën të njëjtën çati, pastaj të dielën ata gjejnë veten në një fushë futbolli. Fusha është pikërisht San Siro, dhe të dy vëllezërit kanë fanella të ndryshme, por … Read More

Baresi: “Mazzarri, cfare impakti! Kovacic i shkelqyer. Lamtumira Morattit? Po, nje dite mund te largohet”.

15/07/2013, 13:35 |

Portali Affari Italiani po ndjek stervitjen e Interit ne Pinzolo. Moratti dje i ka bere nje vizite skuadres dhe tifozet i kane kerkuar qe te mos ta shese shoqerine. Nga tratativat me Thohir dhe deri tek marrja e … Read More