Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Bernardaschi

Sot kontakt Inter-Psg per Lucas Moura. Braziliani parakalon Berardin dhe Bernardeschin?

12/06/2017, 9:42 |

Sigurisht, duhet te vije nje oferte jo me e vogel se 50 milione euro, por Interi e di mire se e ardhmja e Ivan Perisic, sot per sot, eshte larg Milanos dhe natyrisht qe Ausilio dhe Sabatini po … Read More

Gazzetta – Piero Ausilio dje ne shkallet e stadiumit per Roma-Fiorentina: ja cilet jane ndjekur nga afer!

08/02/2017, 11:19 |

Ne tribune dje ne Olimpico te Romes ka qene prezent edhe drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, per te ndjekur nga afer Roma-Fiorentina.

Sipas te perditshmes italiane, Gazzetta dello Sport, drejtuesi zikalter ka ndjekur nga afer … Read More

Suning, cfare goditjesh: Oblak per Handa nese largohet. Nga Alexis te Verrati: te medhenjte ne shenjester!

24/01/2017, 17:56 |

Te gjithe konfirmojne: Suning, ne vere, do te ndertoje nje Inter te madh.

Gjithcka do te filloje nga mbrojtja. “Prioriteti eshte te meret nje mbrojtes krahu teper i forte, me mire nese eshte i majte – … Read More

Ital-Inter: ja te gjithe emrat e mundshem. Verrati nuk eshte i pamundur…

16/12/2016, 12:24 |

Revolucion Italian. Sipas Tuttosport, Suning ka gjetur pergjigjen e pyetjes se perse Interi nuk ka qene keto vite nje skuader fituese: mungon nje perberje italiane ne skuader, gje qe skuadrat e tjera e kane. 

Shembujt per … Read More