Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

Blanc

De Boer, ne Genoa ndalesa e fundit? Klubi duket sikur ka vendosur. Dy opsione: ja emrat!

28/10/2016, 10:48 |

Pavarsisht suksesit ndaj Torinos dhe nje ndeshjeje mjaft te mire, Frank De Boer mbetet ne dyshim.

Ne fakt, sipas Gazzetta dello Sport, nuk eshte per tu perjashtuar se nje vendim per ndryshimin e tranjerit Interi ta … Read More

Mutu zbulon: “Nje dite i bera nje tunel Blanc. Mu afrua Ronaldo dhe…”

13/02/2016, 14:32 |

Ne nje interviste te gjate per Gazzetta dello Sport, Adrian Mutu ka treguar nje ndodhi simpatike ne te kaluaren e tij si Interist.

“Vajta shume i ri ne mes kampionesh tek Interi. Kisha shok skuadre Baggion … Read More