Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

5,635 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mutu zbulon: “Nje dite i bera nje tunel Blanc. Mu afrua Ronaldo dhe…”

Mutu zbulon: “Nje dite i bera nje tunel Blanc. Mu afrua Ronaldo dhe…”
Inter Club Staff

Ne nje interviste te gjate per Gazzetta dello Sport, Adrian Mutu ka treguar nje ndodhi simpatike ne te kaluaren e tij si Interist.

“Vajta shume i ri ne mes kampionesh tek Interi. Kisha shok skuadre Baggion dhe Ronaldon, me pas erdhi Vieri, Zamorano, Zanetti, Blanc. Cmenduri. Por nje dite, ne nje fushe te mbuluar ne Pinetina, po sterviteshim ne nje mini ndeshje 5 kunder 5. Topin e kisha une, i bej tunel (topin ne mes te kembeve) Laurent Blanc dhe ai me ka dhene nje shikim vrases qe kurre sdo e harroj ne jeten time. Pyeta veten cfare do te ndodhe tani, por vetem pas sekonda me pas me vjen Ronaldo, me shtrengon doren dhe me thote “Te lumte”. E Blanc qetesohet disi…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.