Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

felipe

Felipe lojtar i Inter, zgjedh fanellen me numer 26

26/02/2015, 22:39 |

Felipe dhe Inter, tani eshte edhe firma.

Mbrojtesi stervitej prej ditesh me zikalterit. Dhe tani, sic ishte parapare, ka ardhur drita e gjelber qe ishte e lidhur me kualifikimin ne Europa League. Felipe do te kete … Read More

Inter-Felipe, po pritet ndeshja e kthimit me Celtic: te rejat e fundit

22/02/2015, 22:15 |

Felipe dhe Inter, situate ne zhvillim e siper.

Mbrojtesi, qe se fundi ka luajtur me Parman, vazhdon te stervitet me zikalterit pa siguri akoma mbi kontraten. Ka pasur nje takim dje me Ausilion, vendimi eshte shtyr per te enjten. Pse? Shume … Read More

SKY – Felipe do te jete lojtar i Inter vetem me nje kusht!

21/02/2015, 18:34 |

Felipe vazhdon te stervitet ne Appiano Gentile ne pritje per te njohur te ardhmen e tij.

Qendermbrojtesi brazilian (me pasaporte italiane) i klasit 1984, sipas asaj qe raporton sot SKY, do te jete … Read More

Icardi teresisht i rekuperuar, D’Ambrosio dhe Andreolli jo: Jashte ne EuropaLeague. Felipe…

17/02/2015, 18:41 |

Mauro Icardi sot ka zhviluar te gjiteh stervitjen me shoket e skaudres e do te jete rregullisht ne avionin qe do te coje Interin nga Milano ne Glasgow.

Nuk do te jene nderkohe D’Ambrosio dhe Andreolli, … Read More

Inter ka vendosur: vjen Felipe. Do te stervitet nga neser ne Appiano dhe pastaj…

15/02/2015, 21:07 |

Inter ka vendosur: Felipe do te vij.

Mbrojtesi brazilian, qe ka zgjidhur kontraten me Parmen, do te stervitet nga neser ne Pinetina per rreth 1 jave, pastaj do te vendoset nese do te jete nje lojtar … Read More