Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,866 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter ka vendosur: vjen Felipe. Do te stervitet nga neser ne Appiano dhe pastaj…

Inter ka vendosur: vjen Felipe. Do te stervitet nga neser ne Appiano dhe pastaj…
Bujar Berishaj

Inter ka vendosur: Felipe do te vij.

Mbrojtesi brazilian, qe ka zgjidhur kontraten me Parmen, do te stervitet nga neser ne Pinetina per rreth 1 jave, pastaj do te vendoset nese do te jete nje lojtar i Inter ose jo. Kete raporton Sky Sport. Lojtari, pra, nuk do te jete menjehere lojtar i Inter dhe nje vendim do te merret vetem pas Europa League dhe ndeshjes me Cagliarin.

Sot Mancini nuk perjashtoi nje ardhje te tij: “Lojtaret e lire? Te shohim ne keto dite, jemi duke rekuperuar D’Ambrosion dhe Andreollin. Eshte nje ceshtje numerike. Duke luajtur shume ndeshje mund te behet nje problem me gjithe keta te lenduar.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.