Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Guangzhou

Premium Sports – Inter e Guangzhou pas Nainggolan. Roma nuk e konsideron si te pashitshem dhe…

07/06/2018, 17:54 |

Radja Nainggolan, ashtu edhe si verat tjera, po lidhet edhe kete vere me nje kalim te Interi.

Te gjitha gazetat ne Itali por edhe njerezit e shquar te merkatos si Di Marzio e Pedulla po flasin keto dite per nje … Read More

Lippi promovon Zhang: “Meriton te luaj ne Europe”

24/03/2015, 20:41 |

Dimensioni nderkombetar i Inter mund te pasurohet me nje element te ri aziatik ne merkaton e veres. Sic dihet prej kohesh dirigjenca zikalter, me keshillen e presidentit Thohir, ndjek me vemendje Zhang Linpeng, qender-mbrojtes i Guangzhou Evergrande.

Skuadra kineze, … Read More

Corriere dello Sport – Zhang dhe jo vetem: mbrojtja do te pesoje revolucion.

11/03/2015, 16:40 |

Edhe Corriere dello Sport konfirmon: “Inter ka filluar kontaktet per te sjelle ne Milano Linpeng Zhang, mbrojtes eklektik i Guangzhou te Fabio Cannavaro-s. “Sipas Thohir do te jete nje investim i rendesishem edhe per marketingun. Do te zere nje nga … Read More