Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Hysaj

Moviola e Gazzetta – Orsato, cfare pe ne ate moment? Kontakti Perisic-Hysaj…

12/03/2018, 10:48 |

Ndeshja ndermjet Interit dhe Napolit ku nga te dyja skuadrat kerkohej fitorja perfundoi me nje pike per koke. 

Kjo ndeshje, u drejtua nga arbitri Daniele Orsato me personalitet dhe qe mbajti ne kontroll sfiden, por me nje gabim nga ana … Read More

Agjenti i Hysaj: “Ausilio me ka shprehur pelqimin e tij”

15/12/2016, 20:39 |

Elseid Hysaj eshte nje emer qe Interi po monitoron.

Konfirmimi arrin nga agjenti i lojtarit shqiptar te Napolit, Mario Giuffredi qe per mikrofonat e Kiss Kiss Napoli ka zbuluar:

“Kur kam folur me Piero Ausilion, me ka shprehur pelqimin e … Read More

Leggo – Mancini i magjepsur nga Hysaj. Ne muajt e ardhshem Ausilio…

16/03/2015, 11:21 |

Merkato eshte gjithmone e gjale ne shtepine e Inter pavaresisht rezultateve qe deri sot nuk kane pozitive.

Sipas gazetez Leggo, Mancini, eshte magjepsur nga mbrojtesi i krahut i Empolit, shqiptari Elseid Hysaj. Detyra e Ausilio, ne muajt e … Read More

Hysaj(Empoli): “Jam Interist qe i vogel, e them pa pasur turp sepse jam krenar per kete gje…”

04/10/2014, 13:37 |

I intervistuar per programin ‘La Tribu del Calcio’ lojtari i ri Shqiptar i Empolit, Eliseid Hysaj flet per veten dhe per eksperiencen e tij te jetes dhe futbollistike.

Ai zbulon idhujt e tij ne boten e … Read More