Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Keita Balde

Drejt Inter-Torino, Vrsaljko dhe Perisic e nisin nga minuta e pare! Keita-Politano, favorisht eshte…

24/08/2018, 22:15 |

Sime Vrsaljko dhe Matteo Politano jane favorit ndaj Danilo D’Ambrosio perkatesisht Keita Balde ne idete e formacionit te Luciano Spallettit per ndeshjen ndaj Torinos.

Kur per ndeshjen e dyte te kampionatit na ndajne me pak se 48 ore, tekniku zikalter … Read More

Merkato, Inter jo vetem Modric: kontakte me Monaco per Keita! Nuk perjashtohet qe…

06/08/2018, 23:25 |

Sic raportohet nga Alfredo Pedulla, Inter po mendon edhe per nje sulmues krahu ne merkato.

Ausilio dhe dirigjentet zikalter si parim tani kane ceshtjen Modric por sipas ekspertit te merkatos sot ka pasur kontakte mes dirigjences zikalter dhe Monacos.

Kjo … Read More

Interi i vendosur për Keitan: tashmë ka marrë ‘po’-në e brazilianit? Ja oferta e zikaltërve

12/07/2016, 19:00 |

Lalaziosiamonoi.it ka raportuar për shifrat e propozimit të zikaltërve për sulmuesin e Lazios

Emri i Keita Balde Diao është njëri prej emrave më të nxehtë për sulmin zikaltër. Sipas raportimeve gjatë këtyre orëve nga Lalaziosiamonoi.it, Interi … Read More