Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Kinezet

‘Lux-i’ qe ndricon Interin: Ja dokumenti sekret qe zbulon planin e Suning!

03/06/2016, 8:45 |

Ja tek jemi, tashme kane mbetur edhe shume pak centimetra nga mbyllja finale. 

Pas ardhjes se Suning Commerce Group ne klub ata do te marin menjehere ne dore shumicen e aksioneve te Interit. Shume kane qene … Read More

Sky – Interi e shikon goten gjysem plot. Numrat e Kondogbia…

26/04/2016, 14:32 |

Zikalterit kane koleksionuar deri me tani 12 pike me shume se sa kane arritur gjithe sezonin e shkuar ne Serie A.

Massimiliano Nebuloni, per sky Sport, ka folur per skuadren e Mancinit qe duhet te mbroje … Read More

Sky – Inter, buxheti ashtu sic eshte kerkuar nga UEFA: gjithcka ne rregull. Kinezet te interesuar dhe Thohir…

10/04/2016, 21:40 |

Sic raportohet nga Sky Sport, problemet e buxhetit te Interit nuk jane aq serioze ashtu sic kane raportuar disa media ne kohet e fundit.

Zikalterit do e mbyllin bilancin e 2016 me 30 milione euro ne … Read More