Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Mangala

Sun – Mangala, ka marreveshje ndermjet Interit dhe City: mbrojtesi ka folur me Spalletin, vjen ne forme…

16/08/2017, 14:18 |

Inter dhe Manchester City kane gjetur marreveshjen per Eliaquim Mangala. 

Per kete gje eshte e bindur The Sun, e cila flet per nje operacion qe do e sjelle francezin me origjine kongoleze tek zikalterit ne formulen e … Read More

Mancini ka dy endrra: Njera eshte Benatia kurse alternativa eshte…

30/05/2016, 8:51 |

Sipas asaj qe tregohet nga Gazzetta dello Sport, Roberto Mancini ka dy endrra per te perforcuar mbrojtjen zikalter ne rast te nje largimi te mundshem te Murillo apo Miranda.

I pari ne liste, ku edhe konkurenca … Read More

Yaya Toure, Zabaleta dhe Mangala: Do te jete nje InterCity?

27/05/2016, 9:58 |

Inter ben (ose do te provoje te beje) pazar ne Manchester, me sakte tek City.

Sipas Tuttosport, Mancini ka kerkuar 3-4 lojtare te nivelit te larte per te kerkuar te arrije podin ne vitin e ardhshem: … Read More