Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Shqiptar

Sa (shume) futbolliste Shqiptare ka Interi ne skuadrat e moshave?

07/03/2018, 16:26 |

Shqiptare tek Interi, per hir te vertetes, vitet e fundit kemi pasur disa. Nese vite me pare kjo dukej nje tabu, kjo tabu eshte thyer tashme. 

Ai qe i ‘hapi’ rruge shqiptareve ne skuadren zikalter ne vitet e fundit, ishte … Read More

TMW – Inter, shume e interesuar per talentin Shqiptar te Cremoneses. Djaloshi i talentuar kerkohet…

19/11/2014, 21:53 |

Sulmuesi 17-vjeçar i kombëtares u19 të Shqipërisë, Rey Manaj, ka rënë në sytë e drejtuesve të dy prej ekipeve më të mëdha në Europë, Interit dhe Manchester United, por dhe Palermo kërkon të bëjë konkurrencë. Kjo është ajo … Read More

Hysaj(Empoli): “Jam Interist qe i vogel, e them pa pasur turp sepse jam krenar per kete gje…”

04/10/2014, 13:37 |

I intervistuar per programin ‘La Tribu del Calcio’ lojtari i ri Shqiptar i Empolit, Eliseid Hysaj flet per veten dhe per eksperiencen e tij te jetes dhe futbollistike.

Ai zbulon idhujt e tij ne boten e … Read More