Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

te demtuarit

Mancini mund te buzeqesh: te gjithe jane mire, edhe Jovetic, te marten…

25/03/2016, 16:18 |

Jemi gati per te hyre ne nje jave vendimtare, ajo qe do te permbyllet me Inter-Torino, nje nga 8 finalet qe mund te dergoj Interin ne Champions League.

Cdo detaj ka rendesi, dhe sipas Sportmediaset, trajneri … Read More

SKY – Te gjithe te reuperuar pas pushimit te ndeshjeve nderkombetare. Gati edhe Osvaldo…

07/11/2014, 21:18 |

Dy dite larg nga ndeshja kunder Veronas ne San Siro, Walter Mazzarri studion zgjidhjet  pas shume problemeve fizike tek zikalterit.

Sic behet e ditur nga Pinetina prej gazetarit te Sky, Massimiliano Nebuloni, “tekniku duket i prekur … Read More

Sky – Rekuperon vetem Guarin. Nagatomo nuk ia del. Te rinjte qendrojne me Walter Mazzarrin

30/10/2014, 16:11 |

Shprese e vogel per Guarin: vetem ai mund te rekuperoje ne kuader te ndeshjes me Parmen. Nuk do ia dale Nagatomo dhe as Jonathan qe eshte duke punuar per tu kthyer per ndeshjen me Veronen. Kovacic nuk eshte … Read More