Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Te rinjte

Gazzetta – Cagliari eshte e gatshme per Biraghin, por…

23/08/2013, 12:22 |

Cagliari kembengul per Biraghin. E zbulon Gazzetta dello Sport. Mbrojtesi i krahut eshte futur ne merkato dhe per te nuk dihet akoma se cfare do ti sjelle e ardhmja. Jo vetem Cagliari, ne fakt: mbi Biraghin eshte edhe … Read More

FOTO – Interi i se ardhmes ne huazim! Talentet zikalter kudo neper Itali…

21/08/2013, 13:02 |

Qe ‘kantera’ zikalter eshte plot me te rinj premtues eshte dicka e padiskutueshme. Sot per sot, neper Itali ndermjet huazimeve dhe bashkpronesive, te rinjte zikalter po bejne eksperience me shpresen se nje dite do te bejne hapin e … Read More