Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Ze Turbo

Video – Ze Turbo, cfare potence: Vrapon si i cmendur dhe gjithashtu ka nje gjuajtje te sakte…

20/02/2015, 22:56 |

Ne stervitjen e sotshme ne Appiano Gentile eshte vene ne dukje Jose Correia, i cili njihet nga te gjithe si Ze Turbo.

I riu Portugez, i datelindjes 1996 ka shenuar dy gola me potence me kemben … Read More

Zè Turbo: “Mancini trajner i enderrave. Kam zgjedhur Interin sepse…”

07/02/2015, 14:46 |

Ka qene nje nga goditjet e perspektives te Interit ne kete merkato. Ai eshte Jose Correia, i njohur si Ze Turbo, talent i klasit ’96 qe ka ardhur nga Sporting Lisbona. Per te njohur emocionet e tij per transferimin ne … Read More

Cerci, Simeone preferonte Interin dy motive. Ndersa Atletico u hakmorr ndaj Interit per… Ze Turbon!

29/12/2014, 16:00 |

Cerci perfundoi tek Milani edhe pse Diego Pablo Simeone do deshironte me shume qe sulmuesi i krahut te shkonte ne anen zikalter te Milanos.

Motivi? Nuk eshte vetem nje por dy sipas asaj qe tregon Gazzetta … Read More