Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

4,847 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Video – Ze Turbo, cfare potence: Vrapon si i cmendur dhe gjithashtu ka nje gjuajtje te sakte…

Video – Ze Turbo, cfare potence: Vrapon si i cmendur dhe gjithashtu ka nje gjuajtje te sakte…
Inter Club Staff

Ne stervitjen e sotshme ne Appiano Gentile eshte vene ne dukje Jose Correia, i cili njihet nga te gjithe si Ze Turbo.

I riu Portugez, i datelindjes 1996 ka shenuar dy gola me potence me kemben e majte. Ne rastin e golit te pare, Correia ka fituar nje dyluftim me Bonazzoli, i cili eshte postuar plotesisht.

Ja video:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.