Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

638 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Taider mbyll: “Ndihem mire tek Inter dhe nuk kam ndermend te largohem”

Taider mbyll: “Ndihem mire tek Inter dhe nuk kam ndermend te largohem”
Ardi Deda

Emri i tij eshte perfshire ne operacionin Osvaldo. Por Saphir Taider nuk duket i interesuar ndaj ofertes se Southampton, lojtari ne fakt ka deklaruar tek Beinsports: “Ndihem mire tek Inter dhe nuk kam ndermend te ndryshoj ambient. Kam mesuar shume gjate sezonit te fundit”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags