Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

888 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Ja kush eshte Taider, mesfushori i kerkuar nga Mazzarri

SKY – Ja kush eshte Taider, mesfushori i kerkuar nga Mazzarri
Xhorxh Gellci

Ne Sky Sport 24, Massimiliano Nebuloni ka bere nje prezantim te shkurter te Saphir Taider, qe eshte blere para pak oresh nga Interi dhe pritet te kryeje vizitat mjekesore ne oret ne vazhdim: “Eshte nje kerkese precize e Mazzarrit, kerkonte nje lojtar luftetar ne mes te fushes dhe eshte kenaqur. Cambiasso do jete akoma fari para mbrojtjes dhe mesfushori i ri eshte nje qe mban topin dhe e rekuperon, mbron mire mbrojtjen, di te nise aksionin dhe ta perfundoje. Ka personalitet dhe tek Bologna nuk donin ta shisnin sepse vitin e ardhshem, me nje tjeter vit ne Serine A, cmimi i lojtarit do te dyfishohej. Perballe insistimit te Interit, klubi kuqeblu ka vendosur ta shese dhe tani tekniku zikalter ka ne dispozicion nje tjeter lojtar te ri.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.