Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,368 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Te gjithe duan Januzaj. Edhe Interi e monitoron.

Te gjithe duan Januzaj. Edhe Interi e monitoron.
Xhorxh Gellci

Te gjithe te cmendur per Adnan Januzaj: talenti i ri i Manchester United, i cili ka shperthyer me dopieten kunder Sunderland ka terhequr mbi vete vemendjen e te gjitha top-klubeve europiane, te terhequr edhe nga mundesia per ta marre me parameter zero. Sipas asaj qe raporton televizioni gjerman Sport 1, talenti i lindur ne Belgjike nga prinder kosovare, po ndiqet me kujdes edhe nga Juventus, Bayern Mynih, Barcelona, Real Madrid dhe nga Inter. Interesimi per Januzaj perputhet me projektin e Erick Thohir, qe deshiron nje Inter me te rinj me prospektive.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.