Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,000 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. Kovacic: “Vlen numrin 10, Interi beson tek ai. Dhe per Vrsaljko…”

Agj. Kovacic: “Vlen numrin 10, Interi beson tek ai. Dhe per Vrsaljko…”
Xhorxh Gellci

Pavaresisht se hapesirat per te nuk kane qene te shumta deri tani, Interi dhe trajneri Walter Mazzarri, besojne shume tek Mateo Kovacic: garancia vjen nga vete agjenti i lojtarit kroat, Nikki Vuksan: “Edhe pse eshte akoma shume i ri, di te marre pergjegjesi mbi vete si nje lojtar i rendesishem ne mes te fushes, dhe nuk eshte cudi qe Interi i ka besuar fanellen numer 10. Raporti i tij me Mazzarrin eshte i shkelqyer, eshte ambjentuar menjehere me trajnerin e ri.

Vuksan eshte edhe agjent i Sime Vrsaljko, lojtari i krahut i Genoas i cili ndiqet nga zikaltrit: “Nuk duhet te me pyesni mua nese ne janar Genoa do e shese apo jo, por ata qe i hedhin ne qarkullim keto zera.” – ka prere shkurt ai.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.