Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

975 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Te gjithe te cmendur per Vietto, i cili ka nje cmim jo te cmendur. Mbi te…

Te gjithe te cmendur per Vietto, i cili ka nje cmim jo te cmendur. Mbi te…
Inter Club Staff

Sulmuesi i ri i Racing Club Avalleneda, Luciano Vietto ka terhequr vemendjen e klubeve me te medha dhe me prestigjoze te Europes. Jorge Cysterzpiler(agjenti i tij), ka zbuluar se ka kontakte me Real Madrid, Liverpool dhe me dy skuadra Gjermane. Pervec Napolit qe ka kohe qe po e ndjek, eshte edhe Diego Milito i cili e ka pare shume here dhe ja ka sugjeruar Interit. Me shume mundesi lojtari do te zbarkoje ne Europe ne vere, dhe vlera e kartonit te tij eshte rreth 10 milion euro.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.