Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 29, 2020

Scroll to top

Top

67 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Topi i Arte Zikalter | Bologna – Inter 1-1

Topi i Arte Zikalter | Bologna – Inter 1-1
Inter Club Staff

Interi humbet nje shanc te mire per tu afruar me vendin e trete ndaj Bolognes dhe barazon keshtu 1-1. Golit te Bolognes i pergjigjet Jonathan ne fillimin e pjeses se dyte.

Rezultatet e votimit per kete jave nga ju jane:

Jonathan – 5 pike

Alvarez – 3 pike

Guarin – 1 pike

Klasifikimi i pergjithshem pas javes se 11:

1) Alvarez 37 pike

2) Palacio 17 pike

3) Jonathan 11 pike

4) Guarin 10 pike

5) Cambiasso 8 pike

6) Kovacic 8 pike

7) Icardi 7 pike

8) Campagnaro 6 pike

9) Zanetti – 5 pike

10) Milito 3 pike

11) Handanovic 2 pike

12) Taider 1 pike

13) Nagatomo 1 pike.

14) Belfodil 1 pike.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.