Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

406 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

TOPI I ARTE ZIKALTER – Votoni lojtarin me te mire ndaj Torinos! Plot tete lojtare ne gare…

TOPI I ARTE ZIKALTER – Votoni lojtarin me te mire ndaj Torinos! Plot tete lojtare ne gare…
Inter Club Staff

Rikthehet rubrika ‘Topi i Arte Zikalter’ tek Inter Club Albania, pas disa sezonesh mungese. 

Kjo rubrike eshte shume e thjeshte: do te votojme pas cdo ndeshje te Interit nga nje lojtar, ate qe mendojme se ishte me i miri i ndeshjes dhe tre lojtaret qe do te renditen ne tre vendet e para do te renditen respektivisht me:

5 pike per ate qe mer me shume vota;

3 pike per lojtarin qe renditet i dyti;

1 pike per lojtarin qe renditet i treti;

Duke qene se kete rubrike po e nisim nje jave me vonese, piket per javen e pare po i japim sipas notave te FcInterNews.it per lojtaret e Interit.

Keshtu, 5 pike shkojne per Asamoah qe ishte me i miri ne ate ndeshje, 3 pike per Ivan Perisic qe ndryshoi disi fytyren e Interit ne pjesen e dyte dhe Stefan De Vrij qe u duk shume i sigurt ne ndeshjen e tij te pare me Interin.

Duke filluar nga kjo jave, piket do te vendosen sipas renditjes se votave tuaja. 

Por tani le te rikthehemi tek ndeshja e djeshme e perfunduar me rezultatin 2-2 ndermjet Interit dhe Torinos.

Lojtaret qe jane ne gare per ‘Topin e Arte Zikalter’ te kesaj jave jane:

Milan Skriniar, Stefan De Vrij, Marcelo Brozovic, Kwadwo Asamoah, Sime Vrslajko, Matteo Politano, Mauro Icardi dhe Ivan Perisic.

Ata te tete rane me shume ne sy se shoket e skuadres, keshtu qe tre me te miret do te zgjidhen prej atyre te teteve nga ju ne sondazhin me poshte:

[interaction id=”5b840d990030d18abfda8846″]

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.