Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,806 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Vecchi ka shume pak kohe: U beson lojtareve Big…

Vecchi ka shume pak kohe: U beson lojtareve Big…
  • On 03/11/2016, 13:15

Nuk nxjer justifikime, por kam shume pergjegjesi. Sot kunder Southampton, do i takoj lojtareve te Inter te japim ne me te mire. Stefano Vecchi ka folur me skuadren vetem te marten, te merkuren dhe do kete e gjysmen e dites se sotme. Ja pse drejtuesit dhe Vecchi presin pergjigje nga lojtaret me eksperience Mauro IcardiIvan PerisicGary MedelJoao Miranda Samir Handanovic te cilet ju detyrohen shume tifozeve te tyre. Mos te humbasesh kunder Sothampton eshte shume e rendesishme per kualifikim, ndersa fitorja do ishte nje ngritje e madhe per moralin”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.