Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

821 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Te shijojme edhe njehere golat e mrekullueshem te pjeses se pare: Rafinha magjik!

VIDEO –  Te shijojme edhe njehere golat e mrekullueshem te pjeses se pare: Rafinha magjik!
Inter Club Staff

Ka qene nje Inter fantastik ai i pjeses se pare ku zikalterit kane dominuar ne cdo minute te saj. 

Interi, edhe pse rrezikoi ne nje rast kur ishte ne avantazh kur Kevin Lasagnas ju prit gjuajtja nga nje super Samir Handanovic.

Por vetem aq, sepse zikalterit paten shume raste duke arritur te ishin te pameshirshem ne momentet e fundit.

Zikalterit shenuan fillimisht me Ranocchian, i cili gjuajti me koke topin pas nje goditje kendi.

Me pas Rafinha shenoi nje gol te mrekullueshem pas nje aksioni personal me te vertete fantastik.

Ndersa ne fund, gjithashtu edhe Maurito, shenoi nje gol shume te bukur pas nje topi te milimetruar te Brozovic.

KETO JANE DHE VIDEOT E GOLAVE: 

GOLI I RANOCCHIAS:

GOLI I RAFINHES:

GOLI I ICARDIT:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.