Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

898 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Zanetti: “Suning kompani e forte dhe serioze, per Interin eshte nje Nder. Tratativa po avancon sipas interesave te klubit”.

Zanetti: “Suning kompani e forte dhe serioze, per Interin eshte nje Nder. Tratativa po avancon sipas interesave te klubit”.
  • On 03/05/2016, 10:52

I intervistuar ne ceremonine e mbajtur per edicionin “Premio Gentelman”, zevendes Presidenti i Interit, Javier Zanetti ka folur per mikrofonat e Sky Sport rreth futjes se aksionerve kinez ne klubin zikalter:

“Fakti qe ka ardhur nje delegacion nga Kina, sidomos kur behet fjal per nje grup te fort dhe serioz, per ne eshte nje nder. Tani kemi nje tratative e cila po ecen perpara, dhe besoj se e gjitha kjo po behet per te miren e shoqerise. Nuk behet fjal per asgje qe mund te demtoje skuadren”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.