Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,333 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Roberto Mancini nuk eshte me trajner i Inter. Eshte gjetur akordi: zgjidhje konsesuale e kontrates…

ZYRTARE – Roberto Mancini nuk eshte me trajner i Inter. Eshte gjetur akordi: zgjidhje konsesuale e kontrates…
  • On 08/08/2016, 11:48

“F.C Internazionale Milano komunikon se eshte gjetur akordi per zgjidhjen konsesuale te kontrates me trajnerin Roberto Mancini. Shoqeria deshiron te falenderoje Roberton per punen qe ka bere qe nga pranimi i kontrates ne nentor 2014. Ne sezonin e shkuar skuadra ishte ne krye te Serie A per shume kohe, por perfundoj ne vendin e katert duke u kualifikuar menjehere per ne fazen e grupeve te Europa League. Deshirojme te falenderojme Roberton per impenjimin dhe profesionalizmin e treguar ndaj klubit ne keto 20 muaj pune”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.