Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,694 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancini: “Vendimi i largimit i mar ne qetesi me klubin. Falenderoj tifozet dhe lojtaret. Interit i uroj me te mirat.

Mancini: “Vendimi i largimit i mar ne qetesi me klubin. Falenderoj tifozet dhe lojtaret. Interit i uroj me te mirat.
  • On 08/08/2016, 14:04

Pas zyrtarizimit te prishjes se kontrates me Inter, tani ish-tekniku zikalter Roberto Mancini ka folur per per largimin nga skuadra:

“Sot perfundon impenjimi im profesional me Inter, vendim ky i mar me qetesi te plot me klubin. Deshiroj te falenderoj tifozet zikalter, te cilet me pasion dhe dashuri me kan mbeshtetur gjithmone, por edhe lojtaret qe keto muaj kan shfaqur profesionalizem te madh. Nje falenderim dua ta bej per te gjith njerzit qe punuan me mua keto kohe ne Appiano Gentile, edhe per pronaret dhe drejtuesit e klubit. I uroj Interit dhe tifozeve nje te ardhme te mbare, me fitore dhe lavdi sportive”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.