Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

394 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. Guarin: I lumtur me WM. Rinovimi, vendoset…”

Agj. Guarin: I lumtur me WM. Rinovimi, vendoset…”
Ardis
  • On 24/10/2013, 16:09

Marcelo Ferreyra, agjenti i Fredy Guarin, ndodhet keto dite ne Milano. Mund te mendohet se eshte per ceshtjen e te ardhmes se kolumbianit te Interit, por ne mikrofonat e calciomercato.it Ferreyra sakteson: “Jam ne nje vizite kortezie, nuk ka asgje zyrtare per momentin. Kam ardhur te takoj Fredy-n. Rinovimi? Nuk ka asnje situate te tille, edhe pse duhet te percaktohet ne nivelin e shoqerise. Derime sot mua nuk me ka ardhur asnje oferte zyrtare nga skuadra te tjera, por eshte normale qe mund te dalin fjale jozyrtare. Mendojme se nga ketu e deri ne janar situata e Fredy Guarin mund te percaktohet. Tashme ai mendon vetem te luaje. Eshte i lumtur me Mazzarrin dhe cdo dite gjendet gjithmone e me mire me te, kuptohen gjithmone e me shume”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags