Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

guarin

Guarin enderron kthimin te Interi! Flet agjenti i tij: “Do te thoshte menjehere po! Rroga e tij…”

23/06/2018, 19:43 |

Fredy Guarin vazhdon te enderroj nje rikthim te Interi.

Kete e konfirmon agjenti i tij Marcelo Ferreyra, i intervistuar nga PassioneInter qe ka folur per klientin e tij i cili do te ishte i gatshem qe te rikthehej si zikalter.

Read More

Icardi: “Ja cfare ndodhi ekzaktesisht kur bera fjale me kapo Ultrasin ne transferten e Sassuolos…”

15/10/2016, 12:35 |

Bluza e hedhur ne fytyren e tifozit, ulerimat, fjalet e pista: imazhet e asaj pas-ndeshjeje Sassuolo-Inter te perfunduar 3-1 per te zotet e shtepise ne shkurt te 2015, beri xhiron e botes.

Icardi dhe Guarin te … Read More

Guarin: “Bluza eshte shume e bukur por duhet ta nderojme ne fushe. Eshte e rendesishme…”

26/05/2015, 20:27 |

Direkt pas InterNight, Fredy Guarin ka folur me gazetaret e pranishem.

Keto jane fjalet e tij e sjella nga inter.it: “Bluza eshte shume e bukur dhe duhet qe ta nderojme ne fushe, me fitore, me loje te bukur, me rezultate … Read More

Guarin-Liga, ceshtja akoma e pazgjidhur. Valencia dhe Sevilla gati per t’u kthyer pas tij ne vere. FPF…

11/05/2015, 13:52 |

Ne vere akoma dyert e hapura per Fredy Guarin nga Inter. Ne Spanje pohojne qe kolumbiani do te kete edhe nje shans tejter per t’u transferuar ne La Liga.

Thashethemet vijne nga Periodista Digital, qe kthehet ne merkaton … Read More

SKY – Icardi, eshte vullneti per te mos e shitur. Kovacic pelqehet ne Gjermani. Guarin dhe Handa…

24/03/2015, 21:56 |

Gianluca Di Marzio per SkySport24 ka folur per merkaton zikalter. Keto jane fjalet e gazetarit:

ICARDI – Mos largimi do te ishte ideal per Interin. Lojtari megjithate akoma nuk ka rinovuar kontraten, pavaresisht marreveshjes. … Read More

Guarin: “Fishkellimat me te drejte, nuk ka asgje per te thene. Tani duhet t’i fitojme te gjitha ndeshjet e ardhshme”

20/03/2015, 19:51 |

Nje humbje e hidhur. Inter nuk di te fitoj me, largohet edhe nga Europa League. dhe Fredy Guarin, i intervistuar ngs Sky Sport gjate nje eventi te zhvilluar sot ne Milano, eshte kthyer tek ndeshja e humbut kunder Wolfsburg: … Read More

GdS – Formacioni i mundshëm: kthehen Kovacic dhe Poldi. Jashtë Santon?

14/03/2015, 12:35 |

Me shikimin e hedhur nga ndeshja që do të zhvillohet nesër mbrëma në ora 20:45 kundër Cesenas në Meazza, Roberto Mancini duhet të bëj zgjedhjet e tij për formacionin. Trajneri zikaltër shpreson ta rigjejë fitoren që mungon tani … Read More

Guarin: “Koulibaly? I jam përgjigjur në frëngjisht. Mund të kishim fituar sikur të kishim dhe pak minuta.”

09/03/2015, 0:55 |

Mesfushori kolumbian Fredy Guarin foli për mikrofonat e Inter Channel, për të komentuar barazimin kundër Napolit: “Reagimi pas disavantazhit ishte i mirë dhe kjo është e rëndësishme. Ne kurrë nuk heqim dorë, kemi luajtur mirë deri tek rikthimi. … Read More

Guarin: “Jam me shume Interist se kurre! Murillo? Cfare personaliteti. Wofsburg? Duhet…”

07/03/2015, 14:08 |

Atij i behet nje pyetje, ne intervisten Corriere dello Sport, se si do te jete e ardhmja e tij ne merkaton e veres qe vjen, e ai pergjigjet me i pjekurs se kurre.

“Varet nga … Read More

GdS – Shaqiri dhe Guarin fundamentalë: ja motivet.

04/03/2015, 12:01 |

Gazzetta dello Sport i ngrit në qiell Fredy Guarin dhe Xherdan Shaqirin, duke i përshkruar, njërin si prezent në çdo cep të fushës ndërsa tjetrin si esencial. “Guarin ka arritur kuotën e gjashtë golave: të gjithë me peshë. Shaqiri në ndërkohë … Read More

Guarin: “Jam i qete dhe ndjej besimin e tranjerit. Shiriti i Kapitenit…”

01/03/2015, 21:50 |

I intervistuar per InterChannel, Fredy Guarin ka komentuar keshtu paraqitjen e skuadres.

Keto jane fjalet e tij: “Kemi qene pak te lodhur, Fiorentina ka shfrytezuar me mire se sa ne shanset e paraqitura, por edhe ne … Read More

Guarin: “Do te vazhdoj te gjuaj, edhe pse disa thone qe e coj topin jashte stadiumit. Fuqia eshte…”

27/02/2015, 23:20 |

Fredy Guarin, autori i golit qe coi Interin ne 1/8 e Europa League ka folur sot per Sky Sport 24.

“Une e kam thene gjithmone se golat kur i kerkon vijne. Dje kam gjuajtur me fuqi, … Read More

Thohir per SKY: “Askush si Zanetti! Guarin-Icardi…”

27/02/2015, 22:01 |

Erick Thohir ka dhene nje interviste te shkurter per Sky gjate ceremonise per premieren e filimit te Javier Zanettit ku ka prekur disa tema ne vecanti, nga reflektimi mbi Zanettin, tek rritje e Guarin dhe tek puna e Mancios, … Read More

Gazzetta dello Sport – Formacioni i mundshem: Guarin e Santon mund te pushojne…

27/02/2015, 19:45 |

Me kalimin ne 1/8 e finales se Europa League, Inter zhvendos vemendjen ne kampionat.

Sfida kunder Fiorentines eshte afer dhe Mancini qe tani po mendon per 11-shen titullare per ta vendosur ne fushe kunder ekipit te Montellas. Sic … Read More