Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

813 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Dy dyshime: Kuz-Zanetti dhe Kovacic-Alvarez

Gazzetta – Dy dyshime: Kuz-Zanetti dhe Kovacic-Alvarez
Ardis
  • On 05/01/2014, 11:29

Dita ne prag te ndeshjes kjo e sotmja qe ka akoma dyshime mbi interpretimet per te hedhur ne fushe ne modulin e tij 3-5-1-1 kunder Lazios. Te dy ne balotazh sic shpjegon Gazzetta dello Sport, persa i perket mesfushes: “Kuota te qendrueshme per Kuzmanovic qe bindi ne 20 minutat e fundit te derby-t, ku zevendesoi Zanettin: serbi eshte stervitur qe me date 31, mbas pushimeve dhe eshte kthyer ne kushte te mira fizike. Por kunder Milanit, kur hyri ne vend te Taider, edhe Kovacic kishte dhene pergjigje te mira Mazzarrit, i cili do te reflektoje deri ne fund nese duhet ti jape besim qe nga minuta e pare, ose ti jape vendin e titullarit Alvarez, qe kunder kuqezinjve nuk luajti per shkak te skualifikimit te kartonave dhe ne krahasim me kroatin, ka ne kembet e tij dy stervitje me pak”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.