Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

748 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Alvarez tek Sunderland, ja ku jemi: zyrtarizimi ne ardhje…

Alvarez tek Sunderland, ja ku jemi: zyrtarizimi ne ardhje…
Bujar Berishaj

“Valixhet gati per ne Angli. Ricky Alvarez tek Sunderland.” Keshtu flet eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio mbi kalimin ne Premier League te ish-lojtarit te Velez.

“Akordi total po vjen. Ne keto momento kontrata e argjentinasit me Sunderland eshte drejt definimit total, dy klubet dhe ndermjetesuesit po punojne per te zgjidhur formalitetet burokratike dhe per te mbyllur operacionin. Zyrtarizimi ne ardhje, Alvarez do te jete nje Black Cats (Mace e Zeze).”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.